Szalunki i rusztowania na sprzedaż – o firmie

Poznaj Szal-Bud

Firma Szal-Bud, zdając sobie doskonale sprawę z potrzeb firm działających na rynku budowlanym, oferuje wszystkim zainteresowanym rusztowania, szalunki, podpory, dźwigary drewniane i odpowiedniej jakości osprzęt szalunkowy od zachodnich firm produkcyjnych. Możecie mieć Państwo pewność, że bez względu na to, czy wybierzecie szalunki ścienne czy podesty do rusztowań lub inne elementy, traficie na solidnie wykonane materiały, które będą spełniać Wasze wymagania.

Historia

Na rynku pojawiliśmy się w połowie 1999 roku. Siedziba firmy Szal-Bud znajduje się w Wąpielsku, w województwie kujawsko-pomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi wszystkim osobom, które szukają odpowiedniej jakości płyt szalunkowych, rusztowań ramowych, a także innych podobnych elementów. Z racji umiejscowienia blisko centrum Polski, zgłaszają się do nas firmy z różnych stron naszego kraju, oraz całej Europy. Zdecydowaną większość z nich stanowią duże przedsiębiorstwa budowlane i inwestycyjne.

Szal-Bud za cel główny stawia sobie rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Szybka i sprawna realizacja zamówień np. wynajmu rusztowań czy szalunków ściennych gwarantuje zadowolenie klientów naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.