Oferta sprzedaży rusztowań i szalunków stropowych

Sprawdź naszą propozycję

Propozycja Szal-Bud jest układana przede wszystkim z myślą o klientach potrzebujących elementów wyposażenia budowlanego niezbędnego przy stawianiu nowych obiektów i wykonywaniu prac renowacyjnych. Klienci mogą liczyć przede wszystkim na nasze rusztowania, szalunki ścienne, szalunki stropowe, a także między innymi: płyty szalunkowe, podesty do rusztowań oraz liczny osprzęt wykonany przez zachodnich producentów. To, co oferujemy Państwu w pakiecie, to duża wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy m. in. przy wynajmie szalunków stropowych, wynajmie szalunków ściennych a także sprzedaży rusztowań i sprzedaży deskowań. Prowadząc firmę od 1999 roku, mieliśmy okazję współpracować z wieloma różnymi klientami, reprezentującymi firmy budowlane o różnym profilu działalności. Decydowali się oni na skorzystanie z propozycji szalunków na wynajem czy zakupu rusztowań używanych. Biorąc pod uwagę, że niektórzy spośród klientów zgłaszają się do nas po kolejne części asortymentu, wnioskujemy, że nasze rusztowania, szalunki ścienne i szalunki stropowe zdają egzamin.

Produkt dla każdego

Klienci zgłaszający się do Szal-Bud mają gwarancję, że w przypadku zapotrzebowania na każdą ilość materiału, nie wyjdą od nas z niczym. Zgłaszając się do pracowników firmy macie Państwo pewność, że przedstawimy Wam dopasowaną do potrzeb ofertę. Spośród oferowanych elementów wybierzemy m. in. takie szalunki ścienne i takie rusztowania, żeby jak najlepiej sprawdziły się w Państwa konkretnym przypadku. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej propozycji, a także do kontaktu z przedstawicielem Szal-Bud.


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.