Promocje na rusztowania i wynajem szalunków stropowych i ściennych

Oferta specjalna Szal-Bud

Szal-Bud to uznana na rynku firma, która zajmuje się między innymi sprzedażą rusztowań, a także wynajmem szalunków stropowych i wynajmem szalunków ściennych. Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów niezbędnych w czasie wykonywania robót budowlanych o różnym charakterze. Wszyscy, którzy zgłoszą się do nas z chęcią nabycia szalunków ściennych, rusztowań czy innych elementów, nie tylko będą mogli na własne oczy zobaczyć, w jakim stanie technicznym znajdują się poszczególne elementy, ale także uzyskają niezbędną pomoc naszego przedstawiciela, który pomoże wybrać najodpowiedniejszą propozycję w ich konkretnym przypadku.

Codziennie pracujemy z myślą o osobach, które korzystają z naszego sprzętu. Dlatego też często organizujemy promocje i oferty specjalne (nie tylko dla stałych klientów!). Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę. Będziemy informować o wszystkich atrakcyjnych propozycjach. Zachęcamy już teraz do sprawdzenia naszych wszystkich propozycji.

 

 


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.