Rusztowania ramowe

Propozycja rusztowań Szal-Bud

W naszej ofercie posiadamy rusztowania ramowe w dwóch wersjach murarskiej i fasadowej

  • Rusztowanie BOSTA 70 / BOSTA 100 Firmy Hünnebeck (murarskie),
  • Rusztowanie PLETTAC SL 70 / PLETTAC SL 100 (fasadowe).

Bezpieczne i solidne rusztowania elewacyjne

Każda osoba, która posiada firmę wykonującą takie prace jak modernizacje, czyszczenie i malowanie elewacji, izolacje i naprawy dachów oraz szereg pozostałych robót dekarskich, i chce, by praca była wykonana solidnie, potrzebuje rusztowań elewacyjnych, które będą solidne i bezpieczne.

Nowe i używane rusztowania 

Oferujemy Państwu zarówno produkty nowe, prosto z taśmy zachodnich producentów, jak i rusztowania używane, które cały czas są w stanie wydatnie pomóc przy wykonywanych pracach. Proponujemy Państwu nie tylko rusztowania na sprzedaż, ale także rusztowania na wynajem – wszystko zależy od tego, jakie rozwiązanie jest Wam potrzebne. Oprócz tego w asortymencie mamy także inne konstrukcje przydatne przy realizacji prac budowlanych jak szalunki stopowe i ścienne.

Rusztowania - stabilne i szybkie w montażu 

Zapewniamy sprzęt, który dzięki swej ekonomiczności korzystnie wpłynie na redukcję czasu i kosztów pracy. Posiadamy rusztowania elewacyjne tworzone z solidnych materiałów i gwarantujące wielokrotne użytkowanie. Każde oferowane rusztowanie powinno posiadać szereg cech: zdolność dopasowania się do kształtu dowolnej budowli, szybkość montażu i stabilność. Klienci, którzy zdecydują się na nasze rusztowania, będą zadowoleni z dokonanego wyboru.

Podstawowe dane na temat oferowanych rusztowań ramowych:

  • rusztowanie ramowe;
  • o szerokości systemowej 70 cm (rusztowanie fasadowe), 100 cm (rusztowanie murarskie);
  • o rozstawie ram 250 i 300 cm oraz wysokości 200 cm;
  • elementy stalowe rusztowania są ocynkowane;
  • elementy drewniane np. podesty pomostu są impregnowane.

W ofercie posiadamy także szalunki ścienne i szalunki stropowe.


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.